Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) SANRO S10 balta-juoda, 222x41cm

Pagrindinis Prekių katalogas Gimnastikos sienelės/sporto kompleksai Sporto kompleksai šeimai Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) SANRO S10 balta-juoda, 222x41cm

Sporto kompleksas (gimnastikos sienelė) SANRO S10 balta-juoda, 222x41cm

289,90 €

Sandėlyje: Yra

Prekės kodas: 02669

Medžiaga: metaliniai

Spalva: Balta-juoda

Tvirtinimas: prie sienos

Maksimali apkrova: 100 kg

+

SANRO S10 yra namų sporto kompleksas visai šeimai, juo gali naudotis tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jis yra pakankamai kompaktiškas ir neužima daug vietos: laiptelių plotis yra 41 cm, tai yra optimaliausias dydis praktikuojant ant lygiagrečių, kurios yra komplekte. Lygiagretės sulankstomos, todėl po užsiėmimų, jas galima perkelti į vertikalią padėtį. Skersinis yra  reguliuojamo aukščio, todėl gali būti perkeltas į aukštį ir pritvirtintas taip, kaip patogu vartotojui, naudojant patikimus šiuolaikiškus spaustukus. Sporto kompleksas pritvirtintas prie sienos, spaustukus galima perkelti vertikaliai, kad nepatektų į laidus ar ertmes. Komplekso skersinukai yra padengti dygliuotos gumos sluoksniu, todėl papildomai masažuoja ir skatina bendrą motoriką.

SANRO S10 yra lakoniško dizaino ir dviejų spalvų. Šis sporto kompleksas puikiai tinka griežtam klasikiniam patalpų interjerui. Jis ras savo vietą tiek namuose, tiek biure.

 

Komplektacija:

Gimnastikos kopetėlės:

Reguliuojamas skersinis;

Sulankstomos lygiagretės.

 

Kompleksas yra sertifikuotas, todėl puikai tinka ir ugdymo įstaigoms.

REKOMENDUOJAMI PRIEDAI